Thajský box

Ako zapojiť do cvičenia kompletne celé telo a získať silu a sebavedomie

 

 

Thajský box už dávno nie je doménou pouličných bitkárov. Stal sa obľúbeným športom celebrít, hercov aj biznismenov. Jeho čaro spočíva v dvoch slovách: sila a sebavedomie.Tréning netrvá dlhšie ako hodinu, no jeho intenzita prináša prekvapivé výsledky. Vaše telo zosilnie a Vy konečne získate vysnívané krivky. Aj vďaka tomu Vaše sebavedomie porastie do závratných výšok.

Počas cvičenia budete zapájať celé telo, najmä ramená, prsia, chrbát, brucho a zadok. Vysoké tempo zaručuje vysokoefektívne spaľovanie tukov a posilnenie kardiovaskulárneho systému. Vytvarujete si telo, získate nečakanú silu a vytrvalosť.

Vďačné vám však bude nie len Vaše telo, ale aj Vaša psychika. Okamžite odbúrate nahromadený stres a množstvo vyplavených endorfínov Vám zlepší náladu tak, že práve ona sa stane Vašou najsilnejšou zbraňou v každom medziľudskom konflikte. Ruka v ruke s krásnym a silným telom porastie aj Vaše sebavedomie. A vy sa nestihnete čudovať, koľko obdivu Vám cvičenie thajského boxu prinesie u Vašich priateľov aj známych.

 

Čo obsahuje tréning thajského boxu v Cvičisku?

– Osvojenie si techník využívaných v thajskom boxe a K1

– Rozvoj všeobecnej či špeciálnej kondície a pohybových a koordinačných schopností tela

– Zdokonaľovanie inštinktívneho myslenia a pamäti pri lapovaní s trénerom

– Nadobudnutie sebavedomia a učenie sebaobrany

– Tvarovanie postavy, odbúravanie stresu, neoceniteľný prospech pre srdcovo-cievny systém

 

Aby bol tréning komplexnejší, zaraďujeme do neho aj prvky funkčného tréningu a vzpierania, ktoré rozvíjajú špeciálnu silu a schopnosti podporujúce výkon v thajskom boxe. Ak mate záujem len o spestrenie či oživenie klasického silového alebo funkčného tréningu, Naši tréneri Vám pripravia tréning obohatený o prvky tohto športu. Tým Vás vyvedú zo stereotypu obyčajných cvikov a dodajú ešte väčšiu chuť do cvičenia. Vy potom môžete ďalej pokračovať v dosahovaní Vašich fitness cieľov , len trochu inak a zaujímavejšie.

Kde nás nájdete

Cvičisko Poprad
Fraňa Kráľa 2081/14
058 01 Poprad – Veľká

1. poschodie nad potravinami Kačka

VYHRADENÉ PARKOVANIE ZA BUDOVOU

PREVÁDZKA

Pondelok – Nedeľa 06.00 – 22.00  (Iba na objednávku)

Chcem si rezervovať tréning


* povinný údaj